Služba WOLFENERGO Teplo

Ušetříme vám peníze, čas a starosti s vytápěním. Služba WOLFENERGO Teplo je vhodná pro domácnosti, firmy, školy, obce, města nebo velké výrobní podniky, ve kterých se topí plynovým kotlem

Služby WOLFENERGO Teplo šetří nejen peníze

  1. Hlídáme vám termíny povinných revizí a děláme je za vás
  2. Staráme se, aby váš kotel fungoval tak jak má
  3. Provádíme odborný servis na zavolání
  4. Zajišťujeme za vás nejvýhodnější nákup plynu
  5. Šetříme vám peníze, čas a starosti

Co je WOLFENERGO Teplo

WOLFENERGO Teplo je balíček služeb, díky kterým už se nebudete muset starat o vytápění vašeho objektu a zároveň budete šetřit.

Pravidelný servis kotle

Pravidelný servis výrazně přispívá k prodloužení životnosti kotle, jeho účinnosti a zásadně se snižuje riziko havárie v topné sezóně. Neservisovaný plynový kotel může představovat ohrožení nejen majetku, ale i života. Servis Vašeho kotle provádíme každoročně.

Povinné revize a kontroly zařízení

Postaráme se o revize a kontroly, které jsou nezbytné pro plnění pojistných událostí. Revize a kontroly potvrdí, že vaše zařízení je provozováno bezpečně a nehrozí škody na majetku nebo ohrožení života.

Dodávka plynu

Každoroční výběrové řízení na dodávku plynu vám zajistí nejlepší cenu. Výběr má velmi přísná kritéria, která zajistí spolehlivého dodavatele.

Dohledové centrum

Pokud dojde k poruše, je tu pro vás naše dohledové centrum a široký tým techniků, kteří jsou připravení se o vás postarat. Díky tomu vyřešíme jakékoliv problémy ve velmi krátké době.

Servis od odborníka

Výrobců a typů kotlů je v současné době na trhu velké množství. Proto máme nasmlouváno mnoho specializovaných odborníků tak, aby se každému typu kotle dostal profesionální servis.

Platíte jak jste zvyklí, ale méně

Se službou WOLFENERGO Teplo nadále platíte zálohy za dodávku tepla stejně, jako jste doposud platili za dodávku plynu. V ceně ale máte jak dodávku plynu, tak veškeré potřebné revize a pravidelný servis.

Smlouvu s Vaším stávajícím dodavatelem plynu dokážeme vypovědět s okamžitou platností bez jakýchkoliv sankcí a poplatků. Od stávající smlouvy je možné bezplatně odstoupit i v případě, že máte podepsaný závazek na delší dobu.

Šetřit začnete okamžitě

Se službou WOLFENERGO Teplo šetříte okamžitě po jejím sjednání. Stačí když nás kontaktujete a my vám zdarma a nezávazně spočítáme, kolik peněz ušetříte. Zřízení služby je navíc jednoduché a nevyžaduje žádné vstupní investice.

Úspora je jistá

Veškeré služby a energie nakupujeme ve velkých objemech. Máme tak u dodavatelů vyjednané dobré ceny. Díky tomu máme nízké náklady na výrobu tepla.

Neplátci DPH, jako jsou domácnosti, menší firmy a organizace, navíc ušetří také na DPH. Služba WOLFENERGO Teplo je oproti dodávce plynu v nižší daňové sazbě a proto je výsledná cena ještě nižší.

Kontaktujte nás

Zdarma a zcela nezávazně vám poradíme a spočítáme úsporu, které dosáhnete. Je to jednoduché, zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

Napište nám hned