Chytrá regulace WOLFENERGO

Optimální nastavení topné soustavy ušetří desítky procent nákladů na vytápění a zároveň vám zajistí tepelnou pohodu

Proč chytře řídit topení

Správné nastavení topné soustavy je velmi složité. Topení v místnostech často bývají nastavena na plný výkon. Kotelna vyrábí přebytečné teplo, které se pouští okny ven. A to stojí hodně penez. Spotřeba tepla bývá nejvyšším nákladem v provozu budovy. Systém WOLFENERGO FLEXIM topení optimálne nastaví a řídí za vás. Tím šetríte až 45 % nákladů.

Systém FLEXIM samozřejmě myslí i na vaše pohodlí, nikdy nezapomene zatopit včas.

Jak řízení topení funguje

V každé místnosti je umístěn digitální teploměr a každý radiátor je osazen chytrou hlavicí, která umožňuje
vzdáleně ovládat přívod tepla. Díky tomu systém FLEXIM řídí teploty v každé místnosti zvlášt. Tam kde je již teplo, se radiátor uzavře – nedochází tak k přetápění. Teplo je dopraveno pouze tam, kde je potřeba.

Toto predstavuje zásadní úsporu pri vytápení.

Optimální výroba tepla

V kotelně je umístěna řídící jednotka systému FLEXIM, která porovnává aktuální a požadované teploty v jednotlivých místnostech. Podle toho FLEXIM optimálne řídí kotelnu. Přitom se zohledňuje nejen venkovní teplota, ale i všechny ostatní vlivy, jako je vítr, vlhkost, slunce nebo lidské teplo. Kotelna bude topit, jen když je to opravdu potřeba, proto se výrazně sníží náklady

Systém FLEXIM umí regulovat jakoukoliv kotelnu, výměníkovou stanici nebo jiný zdroj tepla v jakékoliv budove.

Kontaktujte nás

Zdarma a zcela nezávazně vám poradíme a spočítáme úsporu, které dosáhnete. Je to jednoduché, zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

Napište nám hned